Wie heeft de workshop gewonnen?

Geplaatst op: 19-04-2018

Wie heeft de workshop gewonnen?

Adcommunicatie en Adventure Store hebben voor de Talent Campus van de OBS Brandevoort een workshop reclame gegeven. Na een bezoek aan de winkel en een bezoek aan het reclamebureau was het de tijd om zelf een advertentie te ontwerpen. De beste advertentie is uitgekozen en geplaatst in Weekkrant De Loop Helmond door Adventure Store.

In samenwerking met Adventure Store en het reclame bureau Klaasen & Vandeursen is ook zo’n lescyclus ontstaan, waarbij de kinderen een advertentie hebben ontworpen voor de weekkrant De Loop. De kinderen hebben eerst een rondleiding gekregen in de sport & outdoor winkel, waar ze de gang van zaken voor- en achter de schermen hebben bekeken. Daarna zijn ze op bezoek geweest bij het reclamebureau en vervolgens zijn ze zelf aan de slag gegaan met hun eigen ontwerp.
De beste advertentie wordt geplaatst, zie het resultaat op deze pagina van de creatieve inzendingen. Tijdens het Veste Festival zijn de winnaars van de workshop bekend gemaakt, namelijk Sophie en Pip (8d).


Maar omdat de inzendingen van dermate hoge kwaliteit was, heeft de jury besloten om ook alle inzendingen te plaatsen in deze krant.
In juni volgt een tweede Talent Campus. De OBS Brandevoort is nog op zoek naar bedrijven die in de toekomst de samenwerking met onze school aan willen gaan en die invulling kunnen geven aan de onderwijsbehoeften van onze leerlingen. Bij interesse mail dan naar: administratiebrandevoort@obsh.nl